Bc. Eva Dostalová

fitness výživové poradenstvíkinesiotaping kosmetika a vizážistika

📞 +420 721 328 721 (🇨🇿 mluvím česky 🇬🇧 I speak English 🇪🇸 Hablo español)
📧 eva@edfitness.cz
IČ: 08847126


Kde mě najdete:

Spodní 679/18, Brno

Sálové lekce Fit4all


Těším se na Vás!


Reference

Perfektní profesionálka ???
Jitka Dobrovolná
Jitka Dobrovolná
03/05/2022
Slečna trenérka je vždy plná energie a pohody, kterou přenáší i na ostatní. Lekce Bosu ve Fit4all jsou zábavné, kreativní a pokaždé jiné. A to vše dělá s úsměvem na tváři a vtipem :-). Vždy z lekce odcházím nadšený a těším se na další. Určitě doporučuji si přijít zacvičit.
Michal Strouhal
Michal Strouhal
15/09/2020
Naprosto profesionální přístup. Evička dělá vše s maximálním nasazením! ? Díky jejím lekcím Bosu ve Fit4all jsem si zamilovala pohyb a cvičení neberu jako nutnost. Naslouchá přáním klientů, její lekce jsou pokaždé pestré a hlavně efektivní.???Nejenže je skvělá trenérka, ale také ráda poradí jak se správně stravovat. Byla jsem u ní na kinesiotejpingu, kdy mi pomohla odstranit bolest v oblasti krku a současně mi i poradila cviky na uvolnění svalů. Rozhodně doporučuji, je to člověk na správném místě ??‍♀️
Hana Navrátilová
Hana Navrátilová
12/09/2020
Nejlepší trenérka a koučka ☺️ Její lekce mají smysl, dělá to s radostí a láskou a tak to má být. Každá lekce je jiná a plná těch nejlepších a efektnich cviků. Po každé lekci se cítím skvěle a to mě baví. Také doporučuji konzultaci, při kterých se Vám bude věnovat na 100%. Úžasný přístup a ochota ???? Přijďte se sami přesvědčit do fit4all ?
Sabina Jurutková
Sabina Jurutková
07/09/2020
Vše co Evča dělá je v plném nasazení, protože jí to jde od srdíčka.Její hodiny ve Fit 4all jsou naprosto super, zaměřené na celé tělo a pokaždé jiné. Naslouchá přáním klientů.Pokud se někomu nechce z domu, tak stačí najít její video na YouTubu. Kromě cvičení také poradí s jídlem. Sama jsem si nechala udělat jídelníček a nyní baštím dobroty, které mě dříve ani nenapadly, že bych si je s čistým svědomím mohla dopřát. Je dobré sledovat Evču i na facebooku, protože tam dává recepty ,nebo zajímavé odkazy a pokud potřebuji s něčím poradit, stačí napsat a odpověď mám za chvilku. Zkrátka, naše Evča je 3v1 ,kromě cvičení a správného stravování vám poradí i s líčením a případně Vás i sama nalíčí.Jsem ráda,že jsem ji poznala a spolupráce s ní mohu jen vřele doporučit.
Dana Cadova
Dana Cadova
15/08/2020
Slečna Evička je skvělá! Díky jejím radám ke cvičení a výživě jsem se posunul úplně jinam. Vše mi perfektně vysvětlila a zjistili jsme, kde dělám zásadní chyby, které mi bránily posunout se dál. Ať už to byly chyby v technice, pravidelnosti, či zátěži anebo zásadní nedostatky ve výživě. Díky ní se teď cítím a vypadám líp než kdy dřív. Oceňuji zejména osobní a lidský přístup. Takže bez váhání doporučuji!
Zdenek Novacek
Zdenek Novacek
29/04/2020
Fest hafo-moc-najsamvac 😉
Peter “Toky” Tokarčík
Peter “Toky” Tokarčík
22/04/2020
Úžasná, energická a v oboru velmi vzdělaná slečna. Spolupráce s ní mě nejen hrozně baví, ale také má neskutečnou schopnost motivace. Pro mě je velmi důležitý její osobní přístup a vždy excelentní poradenství na jedničku. Není to typ trenéra, co vás sekýruje a slyšíte jen slovo makej a kopíruje jídelníčky - NE NE a NE! Je velmi kreativní a také má úžasný smysl naslouchat a pochopit moje konkrétní rozpoložení a potřeby. Je to anděl na poli fitness scény a spolupráci vřele doporučuji. Dále také doporučuji sledovat její youtube kanál, kam aktivně přispívá domácími workouty, když se vám do fitka prostě nechce. Naprostá bomba!
Alice Nováková
Alice Nováková
22/04/2020
error: Content is protected !!