O mně

Jmenuji se Eva Dostalová a působím jako fitness trenérka, lektorka sálových lekcí, výživová a kosmetická poradkyně.

Vystudovala jsem ekonomiku a management na Mendelově univerzitě v Brně. Sport a zdravý životní styl mě provázejí celým životem. Již odmalička jsem se věnovala různým druhům sportovních aktivit (běh, plavání, cyklistika, turistika, gymnastika, lyžování…), navštěvovala jsem sálové lekce, posilovnu, lekce kickboxu a postupně jsem si našla cestu k tréninkům s vlastní váhou těla a s využitím nejrůznějších sportovních pomůcek i věcí, které má běžně každý doma.

Nemusíte si doma zařizovat nákladný fitness koutek, stačí využít předměty denní potřeby. A přesně to mě baví – hledat způsoby, jak věci dělat jinak – tak, aby cvičení bylo dostupné, zábavné a dokázali jsme ze společných tréninků vytěžit maximum.

Mým zcela prvním kurzem byl Kinesiotaping. Na něm mě uchvátilo, jak dokáže během pár minut a několika profesionálními tahy „tejpem“ pomoct od bolesti, stabilizovat kloub, ulevit namoženému či nataženému svalu a mnohé další. Největší radostí pak je šťastný klient, který s výraznou úlevou a úsměvem na rtech odchází domů. Tejpování se od roku 2014 aktivně věnuji.

V roce 2015 jsem absolvovala rekvalifikační kurz Fitness instruktor – trenér a později též kurz Poradce pro výživu spolu s dalšími tematickými kurzy. Protože lidské tělo funguje jako komplex, vzdělávám se i já v dalších souvisejících odvětvích (například psychologie a psychosomatika).

„Be the best version of yourself.
– Buď tou nejlepší verzí sebe sama.“


Přehled absolvovaných akreditovaných kurzů a rekvalifikací najdete ZDE.

error: Content is protected !!