Jmenuji se Eva Dostalová a působím jako fitness trenérka, lektorka sálových lekcí, výživová a kosmetická poradkyně.

Vystudovala jsem ekonomiku a management na Mendelově univerzitě v Brně. Sport a zdravý životní styl mě provázejí celým životem. Již odmalička jsem se věnovala různým druhům sportovních aktivit (běh, plavání, cyklistika, turistika, gymnastika, lyžování…), navštěvovala jsem sálové lekce, posilovnu, lekce kickboxu a postupně jsem si našla cestu k tréninkům s vlastní váhou těla a s využitím nejrůznějších sportovních pomůcek i věcí, které má běžně každý doma.

Nemusíte si doma zařizovat nákladný fitness koutek, stačí využít předměty denní potřeby. A přesně to mě baví – hledat způsoby, jak věci dělat jinak – tak, aby cvičení bylo dostupné, zábavné a dokázali jsme ze společných tréninků vytěžit maximum.

Mým zcela prvním kurzem byl Kinesiotaping. Na něm mě uchvátilo, jak dokáže během pár minut a několika profesionálními tahy „tejpem“ pomoct od bolesti, stabilizovat kloub, ulevit namoženému či nataženému svalu a mnohé další. Největší radostí pak je šťastný klient, který s výraznou úlevou a úsměvem na rtech odchází domů. Tejpování se od roku 2014 aktivně věnuji.

V roce 2015 jsem absolvovala rekvalifikační kurz Fitness instruktor – trenér a později též kurz Poradce pro výživu spolu s dalšími tematickými kurzy. Protože lidské tělo funguje jako komplex, vzdělávám se i já v dalších souvisejících odvětvích (například psychologie a psychosomatika).

„Be the best version of yourself.
– Buď tou nejlepší verzí sebe sama.“


Přehled absolvovaných akreditovaných kurzů a rekvalifikací najdete ZDE.


Co o mě říkají klienti

Perfektní profesionálka ???
Jitka Dobrovolná
Jitka Dobrovolná
03/05/2022
Slečna trenérka je vždy plná energie a pohody, kterou přenáší i na ostatní. Lekce Bosu ve Fit4all jsou zábavné, kreativní a pokaždé jiné. A to vše dělá s úsměvem na tváři a vtipem :-). Vždy z lekce odcházím nadšený a těším se na další. Určitě doporučuji si přijít zacvičit.
Michal Strouhal
Michal Strouhal
15/09/2020
Naprosto profesionální přístup. Evička dělá vše s maximálním nasazením! ? Díky jejím lekcím Bosu ve Fit4all jsem si zamilovala pohyb a cvičení neberu jako nutnost. Naslouchá přáním klientů, její lekce jsou pokaždé pestré a hlavně efektivní.???Nejenže je skvělá trenérka, ale také ráda poradí jak se správně stravovat. Byla jsem u ní na kinesiotejpingu, kdy mi pomohla odstranit bolest v oblasti krku a současně mi i poradila cviky na uvolnění svalů. Rozhodně doporučuji, je to člověk na správném místě ??‍♀️
Hana Navrátilová
Hana Navrátilová
12/09/2020
Nejlepší trenérka a koučka ☺️ Její lekce mají smysl, dělá to s radostí a láskou a tak to má být. Každá lekce je jiná a plná těch nejlepších a efektnich cviků. Po každé lekci se cítím skvěle a to mě baví. Také doporučuji konzultaci, při kterých se Vám bude věnovat na 100%. Úžasný přístup a ochota ???? Přijďte se sami přesvědčit do fit4all ?
Sabina Jurutková
Sabina Jurutková
07/09/2020
Vše co Evča dělá je v plném nasazení, protože jí to jde od srdíčka.Její hodiny ve Fit 4all jsou naprosto super, zaměřené na celé tělo a pokaždé jiné. Naslouchá přáním klientů.Pokud se někomu nechce z domu, tak stačí najít její video na YouTubu. Kromě cvičení také poradí s jídlem. Sama jsem si nechala udělat jídelníček a nyní baštím dobroty, které mě dříve ani nenapadly, že bych si je s čistým svědomím mohla dopřát. Je dobré sledovat Evču i na facebooku, protože tam dává recepty ,nebo zajímavé odkazy a pokud potřebuji s něčím poradit, stačí napsat a odpověď mám za chvilku. Zkrátka, naše Evča je 3v1 ,kromě cvičení a správného stravování vám poradí i s líčením a případně Vás i sama nalíčí.Jsem ráda,že jsem ji poznala a spolupráce s ní mohu jen vřele doporučit.
Dana Cadova
Dana Cadova
15/08/2020
Slečna Evička je skvělá! Díky jejím radám ke cvičení a výživě jsem se posunul úplně jinam. Vše mi perfektně vysvětlila a zjistili jsme, kde dělám zásadní chyby, které mi bránily posunout se dál. Ať už to byly chyby v technice, pravidelnosti, či zátěži anebo zásadní nedostatky ve výživě. Díky ní se teď cítím a vypadám líp než kdy dřív. Oceňuji zejména osobní a lidský přístup. Takže bez váhání doporučuji!
Zdenek Novacek
Zdenek Novacek
29/04/2020
Fest hafo-moc-najsamvac ;-)
Peter “Toky” Tokarčík
Peter “Toky” Tokarčík
22/04/2020
Úžasná, energická a v oboru velmi vzdělaná slečna. Spolupráce s ní mě nejen hrozně baví, ale také má neskutečnou schopnost motivace. Pro mě je velmi důležitý její osobní přístup a vždy excelentní poradenství na jedničku. Není to typ trenéra, co vás sekýruje a slyšíte jen slovo makej a kopíruje jídelníčky - NE NE a NE! Je velmi kreativní a také má úžasný smysl naslouchat a pochopit moje konkrétní rozpoložení a potřeby. Je to anděl na poli fitness scény a spolupráci vřele doporučuji. Dále také doporučuji sledovat její youtube kanál, kam aktivně přispívá domácími workouty, když se vám do fitka prostě nechce. Naprostá bomba!
Alice Nováková
Alice Nováková
22/04/2020
error: Content is protected !!
Ověřeno MonsterInsights