výživové poradenství

Jsem akreditovaná výživová poradkyně.

Nevíte si rady s jídelníčkem? Trápí Vás zdravotní obtíže? Chcete vědět, na co se zaměřit při nákupu potravit a čemu se naopak vyhnout?

V rámci této oblasti Vám nabízím následující služby:


Konzultace výživy (zdravého životního stylu)

Hodinka, kdy se dozvíte mnoho důležitých informací o svém těle, kondici a metabolismu. Je ideálním základem pro individuální výživový plán či společné tréninky.
Zahrnuje analýzu na bioimpedančním přístroji, rozbor dat včetně vysvětlení všech naměřených hodnot. Následuje prostor pro Vaše otázky a moje doporučení v souladu s Vašimi cíli.


Jídelníček na míru

Na základě Vašich stravovacích preferencí a časových možností Vám sestavím individuální stravovací plán včetně souhrnu základních pravidel a zásobníku zdravých receptů.
Sestavení jídelníčku na míru předchází výživová konzultace (viz předchozí krok).
Tato služba zahrnuje 1x kontrolní konzultaci včetně přeměření hodnot (cca po 1 měsíci od zahájení stravovacího plánu).


Konzultace Vašeho nákupního košíku

Společně projdeme výrobky, které běžně nakupujete, povíme si něco o jejich složení a výživových hodnotách a najdeme zdravější a nutričně bohatší alternativy. Dozvíte se, jaký vliv mají na Vaše zdraví jednotlivé položky složení výrobků.


Asistence při nákupu zdravých potravin

Jsem Vám k dispozici jako výživový poradce i při nákupu potravin. Nevíte, jaký typ potravin zvolit a čeho se naopak v jídelníčku vyvarovat? Jaké údaje na obalu sledovat, abyste získali kvalitní a výživné jídlo? Proto jsem zde!
Služba se uskutečňuje v lokalitě Brno – Bohunice v obchodním řetězci dle preferencí klienta.


error: Content is protected !!
Ověřeno MonsterInsights